IRON ZMZ

Компанія ТОВ «Айрон ЗМЗ» пропонує

різноманітні варіанти готових рішень огорож.

Секційні огородження є відмінним варіантом огородження, особливо там, де необхідна хороша світлопроникність. Також перевагами даного паркану є легкість конструкції, простота, короткі терміни монтажу, і відсутність необхідності дороговартісної бетонної стрічки при його встановленні.

Секційні огородження можуть бути як постійні, так і тимчасові.

До постійних відносяться сітчасті секційні огородження, які фіксуються до стовпів закріплених бетоном у ґрунті або анкерами до фундаменту.
Постійні секційні огородження можуть бути двох видів: 2D та 3D

2D секція

є плоскою сіткою з перпендикулярно зварених між собою трьох прутків з подвійними горизонтальними прутами, між якими вварені вертикальні прути. Дана конструкція надає панелі жорсткості та стійкості до ударних навантажень.

Секційні 2D огорожі часто використовують для огорож з підвищеними вимогами до міцності (стадіони, спортивні та дитячі майданчики, вольєри для тварин і т. д.)

Панелі зварені з оцинкованого прута, покритого пвх полімером,

Діаметр дроту у преміум варіанті

6 х 5 х 6 мм.

Діаметр дроту у стандартному варіанті

4 х 5 х 4 мм.

Розмір вічка

50 х 200 мм.

Довжина Секції

2,5 м. або 3 м.

Висота

1000 мм.,
1200 мм.,
1500 мм.,
1700 мм.,
2000 мм.

3D секція

є об’ємною сіткою, за рахунок вигнутих «V» подібних ребер жорсткості.
Даний вид огорожі являє собою сітчасту конструкцію із перпендикулярно зварених між собою оцинкованих прутків. Дана конструкція за рахунок ребер жорсткості не дає секції провисати і деформуватися під впливом зовнішніх факторів.

Сфера застосування таких секційних огорож дуже широка: приватні ділянки, комерційні площі, парки та сквери та багато іншого.

Діаметр дроту у преміум варіанті

5 х 5 мм.

Діаметр дроту у стандартному варіанті

4 х 4 мм.

Діаметр дроту в економ варіанті.

4 х 3 мм.

Розмір вічка

50 х 200 мм.

Довжина Секції

2,5 м. або 3 м.

Висота

1000 мм.,
1200 мм.,
1500 мм.,
1700 мм.,
2000 мм.

Тимчасові (мобільні)

сітчасті огорожі є прямокутні конструкції із труб круглого перерізу та сітчастого полотна. Дана конструкція є легкою та одночасно жорсткою завдяки обрамленню з труб. Для встановлення тимчасової огорожі використовуються переносні бетонні блоки з отворами. У цей блок вертикально встановлюються дві суміжні секції, і за допомогою фіксуючих пластин на болтовому з’єднанні зв’язуються між собою вгорі секції.

Таким чином створюється безперервне сітчасте огородження необхідної довжини та конфігурації. При необхідності на одному кінці секції можна встановити коліщатко, тим самим утворити відкатні ворота для доступу на огороджену територію. Завдяки легкості конструкції та можливості швидко зводити та збирати тимчасову огорожу – досягається мобільність даного типу огорожі, та можливість її багаторазового використання.

При використанні тимчасових (мобільних) огороджень, можна заощадити на зведенні огорож на будівельних майданчиках, місцях тимчасових ремонтних робіт, спортивних чи інших масових заходів. Секцію тимчасового (мобільного) огородження можна використовувати для фіксації рекламних або інформаційних банерів на основі тенту.

Габаритні розміри тимчасової (мобільної) огорожі

3500 х 2000 мм.

Сітчасте полотно виготовлене з горячеоцинкованого дроту

Діаемтр дроту

3.5 мм.

Розмір вічка

100 х 300 мм.

Рама секції виготовлена з гарячооцинкованих круглих труб

Діаметр труб рами

27 мм.
40 мм.

Маючи великий верстатний парк, і будучи виробником великого асотименту продукції,

ми зацікавлені в роботі з дистреб’юторами і оптовими клієнтами

такими як будівельні компанії, оптові будівельні магазини і бази, металобази і інтернет магазини будівельних матеріалів.