IRON ZMZ

Сітка зварна штукатурна

сітка, що утворюється з 2-х перпендикулярних дротів, зварених у місцях перетину методом контактного точкового зварювання. Основними характеристиками зварної сітки є розмір вічка та діаметр дроту.

Проведення штукатурних робіт – справа нелегка. Основний показник якості таких робіт, – це довговічність. Нажаль навіть із застосуванням сучасних матеріалів та інструментів штукатурка стін без використання додаткових матеріалів, що підвищують довговічність та стійкість штукатурних робіт, прослужить недовго. Для цього зараз будівельники постійно застосовують штукатурну сітку. Вона дозволяє зробити штукатурні роботи більш якісними та довговічними.

Штукатурна сітка використовується не лише для штукатурних зовнішніх та внутрішніх робіт. Її активно використовують під час виробництва наливних підлог. При проведенні теплоізоляційних та звукоізоляційних робіт штукатурна сітка – незамінна річ. Також штукатурну сітку використовують для зміцнення зовнішніх покриттів будівель і при спорудженні огорож та кліток для тварин і птахів.

Штукатурна сітка – це той невід’ємний елемент, який допоможе створити привабливий зовнішній вигляд та комфорт вашого будинку, офісу та будь-якої іншої споруди. Тому не варто забувати про штукатурну сітку під час підготовки будівельних робіт.

Технічні характеристики зварної штукатурної сітки:

Діаметр дроту

0.5-1.8 мм

Розмір вічка

12 х 12 мм.
12 х 25 мм.
25 х 25 мм.
25 х 50 мм.
50 х 50 мм.

Матеріал

чорний та оцинкований дріт

Маючи великий верстатний парк, і будучи виробником великого асотименту продукції,

ми зацікавлені в роботі з дистреб’юторами і оптовими клієнтами

такими як будівельні компанії, оптові будівельні магазини і бази, металобази і інтернет магазини будівельних матеріалів.